O nas
15609
page-template-default,page,page-id-15609,bridge-core-2.4.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

GRUPA JK
WYSOKA JAKOŚĆ
MADE IN GERMANY

Założona w 1927 r. jako warsztat stolarski Grupa JK obecnie jest wiodącym dostawcą w sektorach wellness, styl życia i opieka zdrowotna. Grupa spółek obejmująca takie globalne marki, jak Ergoline (solaria), Wellsystem (suche masaże wodne) czy Beauty Angel (urządzenia kosmetyczne), obecnie zatrudnia około 350 osób. W 2018 r. Grupa JK wypracowała skonsolidowane obroty całkowite na poziomie ok. 100 mln euro.

Siedziba główna grupy w Windhagen (w Nadrenii-Palatynacie) obejmuje zakład produkcyjny, ośrodek rozwojowy oraz salon pokazowy (showroom). Pozostałe zakłady produkcyjne, centra logistyczne, piony administracji oraz technicznego wsparcie klienta znajdują się w Bad Honnef-Rottbitze. Oprócz wysokiej jakości „Made in Germany” oraz nieustannych innowacji to przede wszystkim konsekwentne zorientowanie na klienta oraz światowa sieć serwisowa pozwoliły Grupie JK zająć pozycję rynkowego lidera w sektorach, w których prowadzi działalność.

ERGOLINE – SOLARIUM NUMER 1

 

Ergoline stawia na funkcje premium oraz najlepsze technologie UV. Zarówno marka, jak i poszczególne produkty są synonimem nowoczesnego designu, intensywnego promieniowania UV, ergonomii, jakości i międzynarodowej obecno;ci, a także niezawodności, innowacyjności i technologii połączonych z wysokim komfortem i wygodą użytkowania.

WELLSYSTEM – ORIGINAL HYDROJET TECHNOLOGY

 

Wprowadzając na rynek technologię Hydrojet w latach 90., Wellsystem stworzył kategorię produktów, która stała się integralną częścią znanej obecnie fizjoterapii. Systemy masażu mechanicznego produkowane przez tego rynkowego lidera są używane tysiące razy na całym świecie w gabinetach terapeutycznych i obiektach świadczących usługi komercyjne.

BEAUTY ANGEL – SKIN CARE WITH LIGHT

 

Beauty Angel opiera się na stosowaniu światła w innowacyjnych zabiegach pielęgnacyjno-relaksujących, zapewniających tak pożądaną miękką i naturalnie młodą skórę. Beaty Angel wykorzystuje specjalne aktywne zakresy promieniowania świetlnego uruchamiające naturalne procesy odmładzające w skórze. Promieniowanie to – światło Beauty Light – jest pochłaniane przez komórki skóry (fibroblasty), gdzie stymuluje samodzielne wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu małe zmarszczki ulegają wygładzeniu, a skóra staje się widocznie bardziej jędrna i gładka. Ponieważ zabieg ten sprzyja również wchłanianiu się kosmetyków w skórę, zwiększa on skuteczność ich działania.