HOMEPAGE
FUNKCJE

FUNKCJA IR:
BEZPRZEWODOWY SERWIS

Kamieniem milowym w zakresie wygody obsługi jest dostępny w prawie wszystkich solariach firmy Ergoline* port podczerwony.

Właściciele solariów mają dzięki niemu zabezpieczony hasłem dostęp do wszystkich ważnych przy codziennej eksploatacji parametrów serwisowych i ustawień za pośrednictwem palmtopa ze specjalnym, stworzonym przez firmę Ergoline oprogramowaniem.

W ten sposób można zawsze uzyskać szybki dostęp między innymi do informacji o pozostającym czasie pracy lamp UV i łącznej ilości godzin pracy solarium. Mogą też, na przykład zmienić standardową głośność systemu Voice Guide, dostosowywać parametry wentylacji i klimatyzacji do warunków klimatycznych za pośrednictwem ustawień czasu zimowego i letniego.

Właściciele solariów bardzo szybko docenią uproszczoną obsługę urządzeń Ergoline. Port podczerwony może też wykorzystywać personel serwisowy do odczytywania lub ustawiania wymaganych parametrów serwisowych przy pomocy laptopa. Dla właścicieli solariów oznacza to: minimalny czas serwisowania urządzeń.

*niedostępny w modelach Advantage 350, Ambition 250, Vertical, Classic 200 & 300

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji